חומרי בניין

מותגים מובילים

לקביעת פגישת ייעוץ מלאו את הפרטים ונחזור אליכם

בונים בית צמוד קרקע? מספקים שירותי קבלנות או שיפוץ? מחדשים את חדר הרחצה, המטבח או החצר? חברת פיבין הוותיקה מעניקה שירותי ייעוץ ומכירה. כל חומרי הבניין שתצטרכו, אצלנו תמצאו. אנו גאים לספק שירות לכל סוגי הלקוחות, כבר דור שני של החברה המשפחתית.

כל סוגי הבלוקים ומוצרים משלימים

קבוצת פיבין, מוניטין מאז 1987, ערוכה לספק לכם מגוון רחב של חומרי בניין, לרבות כל סוג של בלוקים הדרוש לכם. בלוקים של מותגים כדוגמת איטונג, בלוקים לבניה מתוצרת בלוקל רביד, לקירות חוץ, להתקנת מחיצות או קירות פנים. בלוקים בטון, בלוקים מיוחדים בעלי תעלות וכן פתרונות להקמת גגות. לרשותכם, מערך ייעוץ ושירות נבחר. 

נוכל לסייע לכם ולהתאים בשבילכם פתרונות כמו דבקים, לוחות גבס תקניים, שקים של מלט, לבן או שחור, פאנלים לתקרות ולקירות, מגוון ברזלים, רשתות, מוצרי סיקה, חול לבניה ולריצוף ועוד.

כל פתרונות הצנרת, במקום אחד

לצורך החלפת צנרת ישנה או לצורך התקנת מערכת אינסטלציה מהיסוד, קבוצת פיבין מספקת ללקוחותיה המרוצים גם את כל פתרונות האינסטלציה הנחוצים. 

לדוגמא, מבחר סוגי צינורות, לרבות נצרת SP. לרשותכם צינורות ייעודיים להזרמת מים קרים וצינורות מיוחדים להזרמת מים חמים. 

צנרת לביוב ומים אפורים וכן גם פתרונות כגון דודי שמש וחשמל. צנרת עמידה לתנאים קיצוניים, פתרונות בהברגה וגם חיבורים ללא צורך בהברגות. 

בנוסף יש לנו מגוון רחב של חומרי מליטה והדבקה, טייחים על כל סוגיהם גם תרמיים של החברות המובילות בענף כגון מיסטר פיקס, תרמו קיר, א.צ טכנולוגיות, סיקה ועוד…

המומחים כותבים

קטגוריות

צור קשר עם המחלקה

0
טופס הצעת מחיר
טופס הזמנה ללקוח קיים

הרשמו למועדון הלקוחות שלנו

ותהנו מהטבות מיוחדות ובלעדיות ללקוחות VIP

דילוג לתוכן